Montáž satelitů pro skupinový příjem 

  • Montáž hvězdicových a kaskádních rozvodů pro skupinový satelitní příjem
  • Montáž jednokabelových rozvodů pro skupinový satelitní příjem ( EN50494)
  • Rekonstrukce rozvodů společných televizních antén ( STA)

Multipřepínač hvězdicového rozvodu signálu

Jednokabelový rozvod STA

  • určeno pro domy, kde není možná instalace hvězdicových nebo kaskádových rozvodů
  • V zásuvce STA jsou všechny volně dostupné programy terestriálního příjmu DVB-T/T2 v dané oblasti a všechny kódované programy satelitního příjmu televize DVB-S/S2 satelitního operátora SKYLINK nebo FreeSAT.
  • Příjem kódovaných programů Skylink nebo FreeSAT dle obchodních podmínek vybraného poskytovatele.

************************************

Hlavní stanice slouží k příjmu televizních a rozhlasových satelitních programů. Místo hvězdicových kabelových rozvodů využívá strukturu zapojení jediným rozvětveným kabelem. Tím umožňuje příjem satelitních programů přes původní jednoduché domovní rozvody. Ke stanici lze připojit neomezený počet účastníků. Stanice disponuje šesti vstupy pro připojení libovolných satelitních polarizačních úrovní a jedním vstupem pro příjem terestriální televize (DVB-T/T2) a FM pro příjem rozhlasu. Stanice třídí signály ze 6 SAT vstupů do 24 výstupních kanálů (multiplexů) DVB-S/S2, které společně s FM a TV signálem DVB-T/T2 distribuuje do jednoho výstupu domovního rozvodu - viz dole.

 

Toto zapojení vyhoví všem potřebám kvalitního digitálního příjmu v obytných domech, kde nelze instalovat hvězdicové nebo kaskádní rozvody.

Kromě základní programové nabídky terestriálního vysílání DVB-T/T2 lze přijímat i DVB-S/S2 programy z nabídky Skylink nebo FreeSAT.