Komunikace

Ethernet

Komunikační modul Ethernet pro připojení ústředen INTEGRA, INTEGRA PLUS a VERSA do sítě LAN (TCP/IP). Možnost vzdálené správy a ovládání (sw GuardX, mobilní aplikace MobileKPD2) a programování (DloadX), podpora e-mailu (puze INTEGRA Plus) obsahuje WEB server (JAVA platforma), 192Bit šifrovaný přenos, DHCP (client).
Ethernetové rozhraní ETHM-2 je zařízení určené pro komunikaci zabezpečovacího systému s pultem PCO. Umožňuje zasílání kódů událostí přes síť ethernet (protokolem TCP/IP) na monitorovací stanici STAM-2 nebo na převodník SMET-256. Jednotka je kompatibilní s libovolnou zabezpečovací ústřednou (i když není vybavena telefonním komunikátorem). Převádí kódy přijaté v telefonním přenosovém formátu, generuje kódy v případě narušení některého ze vstupů nebo při aktivaci výstupů, atd. Informace generované jednotkou lze zasílat také e-mailem.

GSM/GPRS

GSM/GPRS/SMS komunikační modul, převod telefonního monitorování z libovolné ústředny podporující formáty ContactID, Ademco Express (4/2) na GPRS přenos nebo SMS zprávu, zasílání SMS na 4 tel. čísla a CLIP informace při testu přenosu, možnost programování přes RS-232 (kabel DB9FC), vč. CZ software. Balení neobsahuje anténu.
Univerzální přenosový GSM komunikátor, konverze telefonních přenosových formátů na SMS / GPRS, zaslání informací až na 8 telefonních čísel, zasílání informací: SMS/CLIP/PUSH, vstup pro sledování přítomnosti AC napět, 8 programovatelných vstupů (NO/NC/analogový), sběrnice pro 1-drátový teplotní senzor (až 8 senzorů), možnost nastavení reakce na překročení hodnot na vstupech, 4 výstupy(2 relé, 2 OC) ovládatelné pomocí SMS / CLIP (až 1024 telefonních čísel) / GX CONTROL / GX Soft, IoT - podpora otevřených protokolů MQTT, JSON, MODBUS RTU přes GPRS, podpora mobilní aplikace GX CONTROL, možnost připojení příslušného napájecího zdroje: APS-612, obsahuje plastový kryt a anténu
Sběrnicový GPRS/SMS komunikátor pro ústředny INTEGRA a INTEGRA Plus, podpora 2 SIM karet, podpora spojení přes server SATEL, vzdálené ovládání - SMS, CLIP, mobilní aplikace INTEGRA CONTROL, programování ústředny, možnost spolupráce s ethernetovým modulem ETHM-1 Plus (verze 2.05 nebo vyšší) - Dual Path Reporting, shoda s EN 50136 nebo záložní komunikační kanál, přenos na PCO: GPRS, SMS,
MICRA Univerzální GSM/GPRS/SMS komunikační modul s funkcemi zabezpečovací ústředny, v krytu OPU-4, 4 vstupy pro zasílání zpráv SMS/CLIP na 4 tel. čísla, připojení detektorů, drátové (4) i bezdrátové (8), možnost vzdáleného ovládání integrovaného 2x relé NO/NC prozvoněním/SMS, OC výstup pro poruchu GSM, pulzní zdroj napájení 1,2A, testovací přenos, možnost programování přes RS-232 (kabel DB9FC), vč. CZ SW a antény. Bez transformátoru.
ATH GSM je mikroprocesorem řízené a plně programovatelné univerzální koncové telekomunikační zařízení. Po aktivaci např. z ústředny EZS předává mluvenou nebo SMS zprávu na naprogramovaná telefonní čísla. Zastane i funkci jednoduché GSM brány, včetně možnosti dálkového ovládání připojených zařízení pomocí SMS nebo zavoláním. Dále obsahuje přijímač kódu centrály EZS a dle módu činnosti může fungovat jako jednoduché PCO nebo monitorovat komunikaci mezi ústřednou EZS a PCO. Kombinace více funkcí v jednom zařízení podstatným způsobem zvyšuje jeho užitnou hodnotu a nabízí díky dalším speciálním funkcím možnost širokého uplatnění v řadě běžných i speciálních aplikací. Dodává se v odolné plastové krabičce s otvory uzpůsobenými pro montáž na svislou plochu.