Zesilovače STA a hlavní stanice

Programovatelné zesilovače STA

Johansson 6700 je programovatelný zesilovač/měnič (až 50 kanálů) pro rozvody STA. Má funkci automatického nastavení úrovní (AGC). Nastavování se provádí otočným ovladačem. Nízká provozní teplota (bez ventilátoru). Je předurčen pro příjem pozemního DVB-T/T2 signálu v bytových domech, na sídlištích, v hotelech, penzionech, školách, nemocnicích atd.
Fracarro FRPRO EVO je programovatelný zesilovač/měnič (až 50 kanálů) pro pozemní příjem VHF / UHF a FM z 5 vstupů s cílem poskytnout vysoce kvalitní obraz a zvuk. Obsahuje automatický LTE filtr mobilních sítí 4G a 5G. Je předurčen pro příjem DVB-T2. Automatická regulace výstupní úrovně signálu jej předurčuje pro použití v místech s kolísající úrovní přijímaného signálu.
Avant X Pro je programovatelný zesilovač/měnič se 4 univerzálními VHF / UHF vstupy a FM vstupem, 32 samostatně programovatelných filtrů (až 4 sousední kanály na filtr), nezávisle přiřazených ke 4 vstupům. Automatické řízení zisku (AGC) pro každý filtr. Automatický 4G / 5G LTE filtr pro každý vstup. Zesilovač je kompatibilní s DVB-T/T2, automatické nabo ruční programování. Sledování výstupních signálů a vytváření zpráv PDF. Šasi je zinková slitina. Malé rozměry. Splňuje evropské směrnice pro rádiová zařízení.
Avant9 PRO je inovovanou verzí oblíbených zesilovačů Avant 7. Jedná se o moderní programovatelné zesilovače s potlačeným LTE pásmem určené pro systémy společných televizních antén. Zesilovače jsou vybaven automatickým nastavením zesílení, uživatel zvolí požadovanou výstupní úroveň a automatika sama nastaví potřebné parametry. Avant9 PRO je vybaven trojicí programovatelných UHF vstupů, kterým lze přiřadit až deset filtrů v deseti různých kombinacích. Každý z filtrů lze naprogramovat na šířku jednoho až sedmi kanálů. Verze PRO disponuje funkcí monitoringu úrovně a kvality výstupního signálu a funkcí plně automatického nastavení. Ve výbavě zesilovačů nechybí ani vstupy pro FM a VHF/DAB a širokopásmový vstup. Typická výstupní úroveň v UHF pásmu je 100 až 115 dBµV. Oproti svému předchůdci jsou nové zesilovače výrazně menší a lehčí, snadněji se nastavují a jejich spotřeba činí pouhých 13W.
AVANT 3 je rozměrově malý zesilovač vybavený dvěma UHF vstupy, vstupem pro III. TV pásmo a přepínatelným vstupem pro I. TV pásmo nebo FM pásmo. Oběma UHF vstupům lze přiradit celkem pět programovatelných frekvenčních filtrů F1 až F5, přičemž je buď všech pět filtrů přiřazeno vstupu UHF1 nebo jsou dva filtry přiřazeny vstupu UHF1 a tři filtry vstupu UHF2. Každý filtr lze nastavit na libovolný kanál v pásmu UHF a jeho šířku lze nastavit na jeden až pět standardních 8 MHz TV kanálů ve IV. TV pásmu a na jeden až sedm kanálů v V. TV pásmu. Všechny programovatelné filtry jsou vybaveny automatickým řízením zesílení (AGC), které udržuje výstupní úroveň nezávisle na změnách vstupní úrovně a to v rozsahu 20 dB.
Johansson 6710 zesilovač programovatelný, 20x filtr, 45 dB - určený pro rozvody STA, ITR. Zesilovač má funkci automatického nastavení úrovní (AGC). Nastavování se provádí přes otočný ovladač na panelu zesilovače. Nízká provozní teplota (bez ventilátoru). 10 kanálů v UHF.

Hlavní stanice STA

K návrhům hlavních stanic Fracarro je k dispozici kompletní sortiment prvků pro splnění Vašich požadavků na distribuci signálu. Řešení "plug and play" obsahuje kompaktní řady vhodné pro všechny typy instalací (malé, střední i velké instalace). Modulární systém K je přizpůsobitelný všem instalacím, lze jej instalovat v různých konfiguracích. Tyto systémy jsou vysoce selektivní a agilní při filtrování signálů a distribuci programů.
Hlavní stanice Alcad jsou určeny do středních a velkých instalací STA. Lze je sestavit na míru dle požadavků zákazníka. Je to stavebnice, řešení "plug and play" obsahuje kompaktní řady prvků vhodných nejen pro pozemní ale i satelitní příjem. Modulární systém je přizpůsobitelný všem instalacím, lze jej instalovat v různých konfiguracích. Tyto stavebnicové systémy disponují vysokou selektivitou a agilností při filtrování signálu a distribuci programů. Vynikají vysokou životností.
Hlavní stanice IKUSI se vyznačují vysokou trvanlivostí a stálostí parametrů, jsou určeny do středních a velkých instalací STA. Lze je sestavovat na míru dle požadavků zákazníka. Řešení "plug and play" obsahuje celou řadu kompaktních prvků pro pozemní i satelitní příjem. Jednotlivé prvky lze včlenit i do jiných kompaktnch systémů. Modulární systém je přizpůsobitelný všem instalacím, lze zvolit různé konfigurace. Stavebnicový systém IKUSI disponuje vysokou životností, selektivitou a agilností při filtrování signálu a distribuci programů.
Hlavní stanice TELEVES se vyznačují dlouhou životností a spolehlivostí, lze sestavovat libovolné konfigurace na přání zákazníka. Na obrázku KIT pro 39 kódovaných programů ze satelitu. Vhodný např. pro hotely, pensiony atd. Lze doplnit např. o DVB-T modulátor pro vysílání informačního hotelového kanálu.