Zesilovače STA a hlavní stanice

Programovatelné zesilovače STA

Johansson 6700 je programovatelný zesilovač/měnič (až 50 kanálů) pro rozvody STA. Má funkci automatického nastavení úrovní (AGC). Nastavování se provádí otočným ovladačem. Nízká provozní teplota (bez ventilátoru). Je předurčen pro příjem pozemního DVB-T/T2 signálu v bytových domech, na sídlištích, v hotelech, penzionech, školách, nemocnicích atd.
Fracarro FRPRO EVO je programovatelný zesilovač/měnič (až 50 kanálů) pro pozemní příjem VHF / UHF a FM z 5 vstupů s cílem poskytnout vysoce kvalitní obraz a zvuk. Obsahuje automatický LTE filtr mobilních sítí 4G a 5G. Je předurčen pro příjem DVB-T2. Automatická regulace výstupní úrovně signálu jej předurčuje pro použití v místech s kolísající úrovní přijímaného signálu.
Avant X Pro je programovatelný zesilovač/měnič se 4 univerzálními VHF / UHF vstupy a FM vstupem, 32 samostatně programovatelných filtrů (až 4 sousední kanály na filtr), nezávisle přiřazených ke 4 vstupům. Automatické řízení zisku (AGC) pro každý filtr. Automatický 4G / 5G LTE filtr pro každý vstup. Zesilovač je kompatibilní s DVB-T/T2, automatické nabo ruční programování. Sledování výstupních signálů a vytváření zpráv PDF. Šasi je zinková slitina. Malé rozměry. Splňuje evropské směrnice pro rádiová zařízení.
Avant9 PRO je inovovanou verzí oblíbených zesilovačů Avant 7. Jedná se o moderní programovatelné zesilovače s potlačeným LTE pásmem určené pro systémy společných televizních antén. Zesilovače jsou vybaven automatickým nastavením zesílení, uživatel zvolí požadovanou výstupní úroveň a automatika sama nastaví potřebné parametry. Avant9 PRO je vybaven trojicí programovatelných UHF vstupů, kterým lze přiřadit až deset filtrů v deseti různých kombinacích. Každý z filtrů lze naprogramovat na šířku jednoho až sedmi kanálů. Verze PRO disponuje funkcí monitoringu úrovně a kvality výstupního signálu a funkcí plně automatického nastavení. Ve výbavě zesilovačů nechybí ani vstupy pro FM a VHF/DAB a širokopásmový vstup. Typická výstupní úroveň v UHF pásmu je 100 až 115 dBµV. Oproti svému předchůdci jsou nové zesilovače výrazně menší a lehčí, snadněji se nastavují a jejich spotřeba činí pouhých 13W.
ONE-118_C60 je programovatelný zesilovač určený pro rozvody STA. Zesilovač je vybaven kvalitním koncovým stupněm s výstupní úrovní až 118 dBµV (IMD3 - 60 dB). Třem UHF vstupům lze přiřadit až deset programovatelných filtrů v pěti různých kombinacích. Každý z filtrů lze naprogramovat na šířku jednoho až pěti kanálů. Ve výbavě nechybí ani vstup pro I/ FM pásmo a DAB/III pásmo. V UHF vstupech zabudované předzesilovače udávají celkové vysoké zesílení zařízení (až 55 dB). Veškeré nastavování se provádí pomocí křížového ovladače a LCD displeje, nastavené hodnoty jsou chráněné pomocí PIN kódu. I přes svůj vysoký výkon se zesilovač spokojí se spotřebou 25W. Nastavení zesilovače lze velmi jednoduše „klonovat“ propojením výstupů TEST pomocí koaxiálního kabelu. Zesilovač je kompatibilní s LTE800.
Johansson 6710 zesilovač programovatelný, 20x filtr, 45 dB - určený pro rozvody STA, ITR. Zesilovač má funkci automatického nastavení úrovní (AGC). Nastavování se provádí přes otočný ovladač na panelu zesilovače. Nízká provozní teplota (bez ventilátoru). 10 kanálů v UHF.

Hlavní stanice STA

K návrhům hlavních stanic Fracarro je k dispozici kompletní sortiment prvků pro splnění Vašich požadavků na distribuci signálu. Řešení "plug and play" obsahuje kompaktní řady vhodné pro všechny typy instalací (malé, střední i velké instalace). Modulární systém K je přizpůsobitelný všem instalacím, lze jej instalovat v různých konfiguracích. Tyto systémy jsou vysoce selektivní a agilní při filtrování signálů a distribuci programů.
Hlavní stanice Alcad jsou určeny do středních a velkých instalací STA. Lze je sestavit na míru dle požadavků zákazníka. Je to stavebnice, řešení "plug and play" obsahuje kompaktní řady prvků vhodných nejen pro pozemní ale i satelitní příjem. Modulární systém je přizpůsobitelný všem instalacím, lze jej instalovat v různých konfiguracích. Tyto stavebnicové systémy disponují vysokou selektivitou a agilností při filtrování signálu a distribuci programů. Vynikají vysokou životností.
Hlavní stanice IKUSI se vyznačují vysokou trvanlivostí a stálostí parametrů, jsou určeny do středních a velkých instalací STA. Lze je sestavovat na míru dle požadavků zákazníka. Řešení "plug and play" obsahuje celou řadu kompaktních prvků pro pozemní i satelitní příjem. Jednotlivé prvky lze včlenit i do jiných kompaktnch systémů. Modulární systém je přizpůsobitelný všem instalacím, lze zvolit různé konfigurace. Stavebnicový systém IKUSI disponuje vysokou životností, selektivitou a agilností při filtrování signálu a distribuci programů.
Hlavní stanice TELEVES se vyznačují dlouhou životností a spolehlivostí, lze sestavovat libovolné konfigurace na přání zákazníka. Na obrázku KIT pro 39 kódovaných programů ze satelitu. Vhodný např. pro hotely, pensiony atd. Lze doplnit např. o DVB-T modulátor pro vysílání informačního hotelového kanálu.
Kompaktní stanice s 8 tunery (DVB-S2) a 8 výstupy MUX (DVB-T / C), 4x CI slot Titanium je revoluce. Titanium je předem sestavená stanice. To znamená, že jediné, co budete muset udělat, je připojit kabely a dívat se na televizi! Možnost vypínání jednotlivých PIDů. Zabudovaný webový server je přístupný prostřednictvím portu pro správu.