Antény a satelity

Základem televizního a rozhlasového příjmu je odjakživa kvalitní anténní soustava. Je složena z více antén pro různá kmitočtová pásma a přijímací směry vysílačů tak, aby byl zaručen kvalitní příjem všech požadovaných služeb (DVB-T/T2/S/S2/DAB+/IPTV/VKV/FM). Signál je dále zpracováván tak, aby jej bylo možné přijmout v dostatečné kvalitě a intenzitě v každé bytové jednotce, v každé instalované zásuvce. K tomu slouží laděné zesilovače, konvertory, transmodulátory, streamery, multipřepínače, atd… a v neposlední řade kvalitní koaxiální rozvody zakončené odpovídající zásuvkou rozdělující jednotlivé služby (kmitočtová pásma) do určených koncových zařízení uživatele.

Nabízíme profesionální přístup  k vyřešení Vašich požadavků

Zajistíme plynulý přechod ze standardu DVB-T do DVB-T2 (HEVC-H.265) s minimálními náklady do stávajících technologií – s využitím spektrální analýzy posoudíme stav anténní soustavy, použité technologie a stav vnitřních koaxiálních rozvodů STA. Analyzujeme příčiny nedostatečného nebo zcela nemožného příjmu a navrhneme Vám seriózní řešení. Opomíjenou oblastí je ochrana elektrických zařízení před přepětím všeho druhu. I zde Vám pomůžeme instalací prvků k ochraně zařízení, čímž se prodlouží jeho životnost a Vám to ušetří finance. Usnadníme Vám přístup k satelitním službám DVB-S2 ( rozšíření programové nabídky zejména o prémiové a HD programy) instalací tzv. „společné paraboly“ pro celý dům. V místech s nedostatečným pokrytím pozemním signálem instalujeme transmodulátory DVB-S/S2 s převodem do DVB-T ve společných rozvodech STA – tímto způsobem Vám umožníme přijímat HD programy i bez nutnosti výměny TVP za DVB-T2 (HEVC-H.265). Návrhů a myšlenek řešení příjmu máme celou řadu, rádi vyhovíme Vaším požadavkům.

  • Nabízíme kvalitní a dosažitelný servis (při smlouvě i zapůjčení náhradního přijímače do 24 hod., včetně víkendu)
  • používáme výlučně profesionální velmi rychlou a přesnou měřící techniku se spektrální analýzou pro veškerá digitální i analogová měřění
  • měřící protokol je součástí každého servisního zásahu